Лоток водовідвідний пластиковий ЛВ-10.14, 5.13, 5 з решіткою пластиковою

Продаємо лотки водовідвідні пластикові ЛВ-10.14, 5.13, 5 класу E з решіткою пластикової щілинної класу C - комплект, та інші розміри та види лотків.
Довжина 1000мм.
Ширина 146м.
Висота 152 мм.
Пластикові лотки виготовляються із морозостійкого поліпропілену високої міцності. Їхня популярність зростає з кожним днем ​​і сьогодні пластикове водовідведення застосовується не тільки в зонах руху пішоходів і легкових автомобілів, а й у місцях з інтенсивною експлуатацією важкого вантажного транспорту. Добре зарекомендували себе пластикові лотки на АЗС, транспортних терміналах, парковках автотранспорту, у промисловому та дорожньому будівництві, будучи вигідною альтернативою водовідвідним лоткам з більш важких матеріалів.
Пластикові лотки дуже зручні та економічно вигідні, вони швидко монтуються, їх можна стикувати відразу в декількох місцях, обрізати під потрібним кутом при складанні складних конфігурацій системи водовідведення.
Крім цього, пластикові лотки стійкі до агресивного середовища, не схильні до корозії від постійного зіткнення з водою і знебарвлення на сонці. Вони мають хороші звукоізолюючі якості, не поглинають вологу і перешкоджають утворенню зледеніння на поверхні, а також стійкі до широкого діапазону температур, довговічні.
Наявність на складі.
Мінімальний роздріб від 5 комплектів.
Можлива доставка.

ID: 1082099
Создано: 06/08/2021

Зарегистрирован 29/09/2015
Активность 13 час. назад

Покупайте безопасно

  • Не платите продавцу до получения товара или услуги
  • Встречайтесь с продавцом в публичном месте
  • Проверяйте товар перед покупкой

Похожие объявления